Uğur Uğur Uğur Uğur Uğur Uğur Uğur Uğur

Dorya Minik

Dorya Minik

 

Dorya Minik, MEB okul öncesi programında öngörülen Bütünleşik Sarmal Eğitime  uygun kitaplar hazırlayarak çocukların fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimine, uyarıcı ve sağlıklı çevre koşullarının oluşmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda çocukların Türkçeyi doğru kullanmasını sağlayıp problem çözme yeteneğini ve hayal gücünü geliştirir. Ailenin de eğitim süresince etkin şekilde katılımını sağlayarak çocukların kişilik gelişimlerini eğitimin temel hedefleri doğrultusunda güçlendirmeyi amaçlar.

Deneyimin önemine inanan yayınevimiz çocukların özellikle fen ve matematik gibi alanlarda defalarca denemeler yapmalarına da imkân sağlamaktadır. Bu amaçla matematik konularında yaz sil sayfaları; fen konularında ise sanat fen içerikli etkinlik kitabımız çocuklara destek olacaktır. Çocuklar farklı deneylerin uygulama aşamalarını inceleyebilecek ve kendi başlarına da uygulama imkânı bulabileceklerdir. Son yıllarda eğitimin her kademesi ile birlikte okul öncesi eğitimde de büyük önem taşıyan “Proje Temelli Yaklaşım” setlerimizde de benimsenmiştir.

Okul Öncesi eğitim yayıncılığının öncüsü olmayı hedefleyen Dorya Minik olarak alanında uzman öğretmenler tarafından hazırladığımız yayınlarla sizlerle olmaktan mutluluk duymaktayız.

 

4 YAŞ (MİNİK ELLER BECERİKLİ ÇOCUKLAR) ve 5 YAŞ (MİNİK DAHİLERİN BÜYÜK FİKİRLERİ) SETİMİZİN AKILLI TAHTA UYGULAMASININ DEMOSUNA AŞAĞIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

4 YAŞ DİJİTAL

5 YAŞ DİJİTAL